Консультації та розяснення

08.04.16

Шановні посадові особи місцевого самоврядування!

Доводимо до Вашого відома, що 16 лютого 2016 року між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства було укладено Меморандум про узгодження мети діяльності щодо впровадження реформи місцевого самоврядування. Основну мету якого визначено – формування спроможного місцевого самоврядування в Україні.

На виконання даного Меморандуму та в рамках проектів USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) та Європейського Союзу «Прозорий, підзвітний, ефективний бюджетний процес на місцевому рівні в Україні» (ПБП) виконавча дирекція Асоціації міст України спільно з директором Департаменту з питань місцевого самоврядування татериторіальної організації влади Мінрегіону Сергієм Шаршовим проводила 10-11 березня 2016 року семінар-нараду для регіональних координаторів з організаційно-правових питань; з питань бюджету; з питань комунікацій та просування успіхів реформи; виконавчих директорів РВ АМУ.

Згадані проекти мають на меті з одного боку – створити сприятливе середовище для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування, поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільності держави, з іншого – прагнуть сприяти децентралізації шляхом забезпечення ефективного та підзвітного управління бюджетними ресурсами органами місцевого самоврядування.

Таким чином на виконання вищевикладеного вже з 14 березня 2016 року в межах кожної з областей України працюватимусь по три консультанти з наведених вище питань. До сфери компетенції яких входитимуть надання консультацій та роз’яснень для посадових осіб місцевого самоврядування, що виникають в ході провадження децентралізаційної реформи, в тому числі щодо складання необхідних документів; проведення короткотермінових заходів для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад; супроводу об’єднання територіальних громад; інформування про процес впровадження децентралізаційної реформи ЗМІ та зацікавлених сторін  тощо.

У випадку виникнення питань:

організаційно-правового характеру - слід звертатись до Романовича Сергія Сергійовича, тел. 067-353-84-60

фінансів та бюджету - слід звертатись до Вернигора Ігоря Віталійовича, тел. 067-353-83-97

комунікацій та просування успіхів реформи - слід звертатись до Павлової Олени Анатоліївни, тел. 067-353-85-28