ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядженням голови районної ради
від 05.07.2011 року №64
П О Р Я Д О К
доступу до публічної інформації розпорядником
якої є Тульчинська районна рада
-
Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
-
Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
-
Запит на інформацію має містити:
-
Ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є.
-
Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.
-
Підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
-
Для оформлення інформаційного запиту слід звертатися усно: за телефоном : 2-26-48, факсом: 2-24-01, електронною поштою:
rau_rada2@ukrpost.ua чи письмово за адресою: 23600, м. Тульчин, вул. Леніна, 1, загальний відділ виконавчого апарату районної ради (на конверті вказувати "Публічна інформація").
-
Облік запитів на інформацію ведеться окремо.
-
Запити, оформлені неналежним чином (без зазначення прізвища, ім'я особи, адреси або інших вимог, встановлених ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), не розглядаються.
-
Залежно від змісту запиту, він подається заступнику голови або керівнику виконавчого апарату районної ради (відповідно до розподілу обов'язків). Згідно з резолюцією, виконавець надає відповідну інформацію або готує проект відповіді. Відповідь реєструється в загальному відділі і надсилається адресату.
-
Інформація на запит надається безкоштовно.
-
Відповідь на запит на інформацію надається районною радоюне пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
-
У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.
-
Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.
-
У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, районна радаможе продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження, про що повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
-
У разі, коли районна рада, відповідно до компетенції, визначеної Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», не володіє інформацією, стосовно якої зроблено запит, або порушено інші вимоги, зазначені ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відмовляє в задоволенні запиту на інформацію, про що запитувач повідомляється письмово.
-
Якщо районній раді відомо, хто володіє або має володіти запитуваною інформацією, про це повідомляється запитувача, а запит переадресовується належному розпоряднику інформації разом із супровідним листом з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.
-
Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
-
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.