19 жовтня – строк сплати платежів! · для загальносистемників - авансові платежі по податку на доходи за ІІІ квартал 2017 року; Авансові платежі по податку на доходи розраховуються підприємцем самостійно за фактичними даними , що підтверджуються Книгою обліку доходів і витрат за кожний квартал. Якщо за результатами будь-якого кварталу доходів не отримано, авансовий платіж не сплачується. · для платників єдиного податку 2 та 3 групи - сплата ....

Детальніше

Громадяни України, які в попередньому році офіційно працювали, сплачували податки(зокрема ПДФО)та понесли витрати, мають можливість скористатися правом на податкову знижку. Такі платники можуть повернути з бюджету суму витрачених коштів, але не більше ніж 18%. Які витрати повертають з бюджету? 1. Вартість навчання в середньо-спеціальному або вищому навчальному закладі. Навчальним закладом може бути не тільки інститут (університет, академія), а і технікум, коледж чи будь-який інший ....

Детальніше

У зв'язку з надходженням значної кількості звітів з єдиного внеску, що містять помилки (негативний результат обробки в ПФУ, код помилки більше 0), Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу на безумовне дотримання Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 14 квітня 2015 року N435 (у редакції наказу Міністерства фінансів ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІінформує, що відповідно до положень Податкового кодексу неприбуткові організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Закону №652 від 17.07.2015р., що не відповідають вимогам п. 133.4 Кодексу, з метою включення до нового Реєстру зобов’язані були до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність до норм Кодексу та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого орг ....

Детальніше

Відповідно до підпунктів 17.1.13 та 17.1.14 п. 17.1 ст. 17 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків має право самостійно обирати спосіб взаємодії з контролюючим органом в електронній формі через електронний кабінет, якщо інше не встановлено ПКУ та реалізовувати через електронний кабінет права та обов’язки, передбачені ПКУ і які можуть бути реалізовані в електронній формі засобами електронного зв’язку. Пунктом 49.3 ст. 49 ПКУ встановлено, що податкова дек ....

Детальніше

Однією з підстав для проведення фактичних перевірок органами ДФС є письмове звернення покупця або споживача, оформленого відповідно до закону, про порушення платником податків установленого порядку проведення розрахункових операцій, касових операцій, патентування або ліцензування. В ході проведення таких перевірок у суб’єктів господарювання виникають питання стосовно змісту самого звернення та реквізитів заявника. При цьому, відповідно до чинного законодавства, не допускаєтьс ....

Детальніше

5 травня 2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 р. № 369, яким внесено зміни до форм податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи), податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи, затверджених наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. № 578. Згіднозп.46.6 ПКУдовизначенняновихформдекларацій(розрахунків), якінабираютьчинностідляскладаннязвіт ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ запрошує на інформаційно-роз’яснювальний семінар: «Головне за 9 місяців 2017 року. Зміни та важливі аспекти податкового законодавства», що відбудеться 18 жовтня 2017 року в приміщенні податкової служби району (лекційний зал, 2-й поверх) Початок о 10 годині Телефон для довідок 2-29-95 Запрошуємо Вас прийняти участь у семінарі! ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу на особливості сплати податку співвласниками майна. Згідно норм Податкового кодексу Україниоб’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є в тому числі частка нерухомості (п.п. 266.2.1 п. 266.2 ст.266 Кодексу). Згідно із п.п. 266.1.1, 266.1.2 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в т ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, ЄСВ обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДФС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично. Для того, щоб сплачена сума відобразилася саме у ІКП платника податків, необхідно чітко дотримуватись вимог наказу Мін ....

Детальніше