Питання наповнення бюджетної казни обговорили під час чергового брифінгу у фіскальній службі Тульчинського району

03.11.16

Днями, у Тульчинському відділенні Немирівської  ОДПІ відбувся черговий брифінг за участю представників місцевих засобів масової інформації.

В цей складний для країни час, ми повинні максимально комунікувати свої зусилля для того, щоб забезпечувати стабільні надходження до бюджетів усіх рівнів. Такими словами відкрив брифінг  начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Чуба Віталій Володимирович.

Підсумовуючи результати роботи по надходженню до бюджетів усіх рівнів, Віталієм Чубою  зазначено, що протягом десяти місяців 2016 року до зведеного бюджету зібрано податків у сумі  166,6 млн. грн. Темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники на   44,5 відсотка. Найбільші надходження складають податок на додану вартість та податок на доходи фізичних осіб.

До місцевого бюджету спрямовано  понад 101 млн.грн., в тому числі значним платежем у дохідній частині району є податок на доходи фізичних осіб, який склав понад 54 мільйони гривень. Крім того, в місцеву казну надійшло: плати за землю в сумі   11,5  млн. грн., єдиного податку – 15,9 млн. грн., екологічного податку 8,7млн. грн. Суттєво наповнив бюджетні кошики місцевих громад і акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, сплачена сума якого склала понад 8,3 мільйони гривень.

Протягом десяти місяцівпоточногороку мешканці районуспрямували до бюджету57,9 млнгрн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Збільшення надходжень  податку на доходи   фізичних осіб та ЄСВв основному відбулося за рахунок зростання фонду оплати праці.Саме завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску жителям Тульчинщинигарантується гідне пенсійне забезпечення, право на соціальний захист у разі нещасних випадків чи професійних захворювань, безробіття та інші виплати», – зазначив начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ.

„Ще хочу наголосити, що фіскальна служба  створює максимально комфортні умови для обслуговування платників податків. Саме від наших платників залежить, як вчасно буде наповнюватись бюджетна скарбниця. А від так, налагодження партнерських стосунків між сумлінними платниками податків та органами фіскальної служби є запорукою виконання поставлених перед нами державних завдань”, - підсумував Віталій Чуба.