Підсумки роботи Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ за січень-червень 2016 року

05.07.16

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ протягом першого півріччя 2016 року забезпечено стабільне наповнення державного та місцевих бюджетів.

Так, юридичні та фізичні особи – підприємці тульчинщини сплатили до зведеного бюджету 87,4 млн. грн. податкових платежів, зокрема, державний бюджет отримав 37 млн. грн., до місцевого бюджету надійшло  50,4 млн. гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року вдалося забезпечити позитивну динаміку надходжень до державного бюджету, додатково забезпечено 11,7млн. гривень. За шістьмісяців 2016 року до місцевого бюджету мобілізовано на 10млн. грн. більше, ніж в 2015 році. Значну частину надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи з фізичних осіб – 27,7 млн. грн., плата за землю – 6,1млн. грн., єдиний податок –  7,3 млн. гривень.

Протягом червня2016 року єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, від роботодавців тульчинщиниотримано 7,2  млн. гривень.

Впродовж півріччя поточного року до бюджету районунадійшло майже 3,7млн.гривень військового збору, а це на450 тис.грн більше ніж торік.

Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист на випадок безробіття, у разі нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, а також гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Керівник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталій Чуба  зазначає, що одними з головних умов досягнення значного рівня надходжень є сумлінне виконання громадянами конституційного обов’язку – добровільної сплати податків, вдосконалення системи адміністрування податків і зборів, впровадження електронних сервісів.