Чистий четвер - чисте довкілля

06.04.18

Сьогодні в переддень святкування Світлого Христового Воскресіння  працівниками податкової служби тульчинщини проведено прибирання громадських місць в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Державні службовці вийшли на територію парку «Пам’яті» для того, щоб разом допомогти підготувати місця дозвілля мешканців тульчинщини до свят і до довгоочікуваної весни - прибрати сміття, залишки листя й гілок з минулого року, пофарбувати дерева й бордюри.

«Потрібно проводити такі заходи не тільки у Чистий четвер, а й впродовж усіх пір року для того, щоб постійно підтримувати чистоту і порядок у місцях громадського відпочинку - зазначив начальник Тульчинського відділення Віталій Чуба

Загалом, до щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» долучилося не тільки працівники податкової служби району , та й податківці обласного апарату управління.