132 тульчинця офіційно стали платниками податків

07.10.15

Впродовж 2015  року в Центрі обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі - реєстраційний номер) отримали 2 405 осіб. При цьому  716  виданих карток – первинні. Тобто,716тульчинців  вперше зареєструвалися в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та офіційно стали платниками податків.

Отримати реєстраційний номер громадяни можуть у Центрі обслуговування платників за своїм місцем проживання або за місцем отримання доходів. Для цього необхідно особисто або через законного представника подати заяву - Облікову картку за формою № 1ДР та пред’явити документ, що посвідчує особу. Подбати про реєстраційний номер дитини, яка не досягла 16-річного віку та не має паспорта, можуть її батьки (усиновителі, опікуни, піклувальники), які, крім вже перелічених документів, повинні пред’явити свідоцтво про народження такої дитини.

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом п’яти робочих днів із дня звернення громадянина до відповідного органу фіскальної служби. У Тульчинітакий документ видають у Центрі обслуговування платників

(каб.№12), який розташований за адресою: м.тульчин, вул..Леніна,51