Увага Семінар!

07.10.15

Увага Семінар!!!

Тульчинське відділення Немирівської об”єднаної державної податкової інспекції ДФС у Вінницькій області

з метою своєчасного  інформування суб”єктів господарювання  про зміни у податковому законодавстві

у жовтні 2015  року проводить семінари на тему :

Осінні податкові та бухгалтерські новини. Подання квартальної податкової звітності ”

13 жовтня  2015року(вівторок)–  для суб”єктів господарювання – юридичних осіб усіх форм власності.

Семінар проводиться за участю лектора  ВФ ДП „Сервісно-видавничого центру ДФС України у Вінницькій області”.

15 жовтня 2015 року(четвер)–   для суб'єктів господарювання – приватних підприємців.

16 жовтня 2015 року(п»ятниця)- для неприбуткових організацій та бюджетних установ

Зазначені семінари  відбудуться у актовому залі  Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ

Головного Управління ДФС у Вінницькій області ( каб.27).

Початок о 10.00 год.