На Тульчинщині надходження єдиного податку перевищують минулорічні показники вдвічі

06.11.15

Протягом десяти місяців 2015 року до місцевих бюджетів Тульчинщини сплачено  10,7  мільйона гривень єдиного податку. За аналогічний період торік до місцевих бюджетів області надійшло 5,8  мільйона гривень цього платежу.

«Зростання сплати єдиного податку - стала тенденція, що характеризує динаміку сплати підприємцями – спрощенцями визначеного законом платежу протягом усього року. Варто відзначити, що зміни в системі оподаткування підприємців, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, позитивно позначилися на стані надходжень. Зокрема, плюс у сплаті єдиного податку демонструють як фізичні особи-підприємці, так і юридичні особи», - зазначає з начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталій Чуба.

Як свідчить аналітика, протягом січня-жовтня 2015 року підприємці – фізичні особи сплатили до місцевих бюджетів  5,6 мільйона гривень, юридичні особи – 1,3 мільйона гривень, а сільськогосподарські товаровиробники –  3,8 мільйона гривень єдиного податку.

«Це означає, що розвиток і сприяння підприємницькій ініціативі платників – першочергове завдання для керівників територіальних громад. Саме представники малого підприємництва – це досить дисциплінована і сумлінна категорія платників податків»,- зазначив очільник  фіскальної служби району.

За матеріалами Тульчинського відділення

Немирівської ОДПІ ГУ ДФС