Власники розкішних автомобілів поповнили бюджет Тульчинського району на 231,2 тис.грн.

06.11.15

Починаючи з 1 липня 2015 року власники розкішних авто почали сплачувати транспортний податок. До місцевих бюджетів району вже надійшло понад 230 тис.грн.податку,- про це повідомив начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталій Чуба.

Нагадаємо, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Транспортний податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Юридичними особами сплата здійснюється авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

За матеріалами Тульчинського відділення

Немирівської ОДПІ ГУ ДФС