Декларацію на отримання податкової знижки треба подати до 31 грудня 2015 року

07.07.15

Метою щорічного декларування доходів громадян є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам сум податку на доходи фізичних осіб, надмірно сплаченого з їх заробітної плати в минулому податковому році.

Повернути частину податку, сплаченого громадянами із зарплати, можна шляхом реалізації свого права на податкову знижку.

До податкової знижки включаються понесені протягом року такі витрати:

· сплачені відсотки за іпотечним кредитом

·  плата за навчання; страхові платежі;

· сума оплати державних послуг, пов’язаних з усиновленням дитини;

· суми витрат на переобладнання транспортного засобу.

Тульчинське відділення НемирівськоїОДПІ нагадує тим, хто ще не скористався правом на податкову знижку - подання декларацій триває до 31 грудня 2015 року у податковій за адресою: м.Тульчин, вул. Леніна, 1, ЦОП каб. №13 або віконечко №2

Зверніть увагу! Кошти, які повертаються платнику зараховуються на спеціальний  банківський рахунок Ощадбанку, а отримати такі кошти можливо пред»явивши в Ощадбанку паспорт та ідентифікаційний номер, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.