Все про код

07.07.15

Як отримати реєстраційний номер облікової картки неповнолітній дитині

Дитина, яка не досягла 16 років і ще не має паспорта, не може самостійно отримати номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Замість неї це може зробити один з батьків або піклувальник.

Для цього до Центру обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської   ОДПІ (м.Тульчин, вул.Леніна, 51, кабінет №12)потрібно пред’явити заяву форми № 1ДР, свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків чи піклувальника.

Документ, з реєстраційним номером облікової картки, так званий ідентифікаційний номер, видається протягом п’яти робочих днів з дня такого звернення.

Зміна облікових даних

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  наголошує на тому, що у разі зміни паспортних даних чи місця проживання, громадяни зобов’язані протягом місяця повідомити про це фіскальне відомство для внесення відповідних змін.

Для цього до податкової інспекції  необхідно подати Заяву за формою №5ДР (каб. № 12)

Неподання громадянами відповідної інформації тягне за собою накладення штрафу.

Пам’ятайте, що наявність недостовірної інформації в базі даних інспекції є перешкодою до оперативних дій як працівників, так і громадян.

Тому будьте завжди свідомими та відповідальними.