Надходження єдиного внеску

10.07.18

Платники тульчинщиницьогоріч спрямували до соціальних фондів єдиний соціальний внесок понад  71 млн.892 тисяч гривень, що перевищує минулорічні показники майже на 800 тисяч грн..

Зауважимо також, що на початок червня 2018 року в податковій службі району на обліку перебуває  понад 4 тисячі платників єдиного внеску, з яких 706 юридичних осіб та  3297 фізичних осіб-підприємців.

Податківці завжди  нагадуютьплатникам про важливість своєчасної сплати платежів до бюджетів і фондів у повному обсязі, а також звертаютьувагу на те, що кожен з них має право вибору: звітувати на паперових носіях або в електронному форматі. Для електронного звітування платникам потрібно лише завантажити відповідну програму і отримати електронний ключ

Також у відділенні звертають увагу керівників та бухгалтерів підприємств на коректність заповнення  «Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (щомісячний звіт ЄСВ, а також податкову звітність форми 1-ДФ). Адже точність і правильність заповнення таблиць цихзвітів  впливає на зарахування періоду роботи до страхового стажу найманих працівників.