Платники тульчинщини сплатили до бюджетів більше 172 млн грн податків

10.07.18

За перше півріччя цього року платники тульчинщини забезпечили збір платежів до бюджетів усіх рівнів на суму 172 млн 386 тисяч гривень. Це на 30 млн. грн перевищує показники першого півріччя 2017 року.

Зокрема, до державного бюджету надійшло 71,7млн грн, що на 6 млн.грн перевищує надходження січня-червня минулого року.

Серед ключових складових у структурі надходжень до держбюджету є податок на додану вартість – його надійшло   34,6млн грн, військовий збір 5,3 млн.грн.

Надходження до бюджетів територіальних громад у першому півріччі 2018 року перевищили 100 млнгрн, а це на 23,6 млн грн більше, ніж за аналогічний період торік.

Серед усіх надходжень більше90 млн.грн – це податок на доходи фізичних осіб. Крім цього, місцеві бюджети отримали 14,8 млн грн єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва та 1,4млн.грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.