Власники нерухомості вже сплатили в місцевий бюджет на понад 300 тисяч гривень

11.05.17

З початку 2017 року власники нерухомості тульчинщиниперерахували до місцевого бюджету 321,8тис.гривень податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки. Це вдвічі більше ніж за аналогічний період минулого року - показник складав156,7 тисячгривень.

Безперечним лідером у сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є власники майна – юридичні особи. Фізичні особи – громадяни ще мають сплатити суми нарахованого податку у звітному роціза ставками 2016 року.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  нагадують, що громадяни – фізичні особи,  до 1 липня звітного року отримають податкові повідомлення-рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно.

Податківці акцентують увагу, що у разі розбіжностей з визначеною у податковому повідомленні сумою податку, громадяни мають право звернутися до фіскального органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Зробити це вони мають протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню зазначеного терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.

Для звірки даних щодо нарахованої суми податку громадяни та фізичні особи – підприємці, які є власниками об’єктів нежитлової та житлової нерухомості, можуть звертатись до Центру обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ  за адресою:

м.Тульчин, вул..М.Леонтовича,51 ЦОП, вікно №2 або за телефоном 2-24-54