11.11.16

В приміщенні Тульчинського відділення Немирівської  ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області відбувся особистий прийом громадян начальником Головного управління ДФС у Вінницькій області Осмоловським Русланом Васильовичем. Очільник зустрівся з представниками малого бізнесу – обговорили питання стосовно неузгодження порядку нарахування та сплати транспортного податку,   про перерозподіл екологічного податку, що сплачує Ладижинська ТЕС, йшла мова з головою Заозернянської сільської ради Іриною Басараб . Змінити ситуацію, що склалась, доцільно виключно шляхом перегляду відповідної діючої законодавчої бази, до якої долучаються податківці зі своїми пропозиціями до урядовців нашої країни  .

Також під час прийому піднімалось питання щодо  недостовірного відображення окремими суб»єктами господарювання сум доходу від реалізації  сільськогосподарської  продукції  у формі 1 ДФ. Начальник Головного управління ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський наказав негайно розібратись в даній ситуації, та провести відповідні заходи щодо усунення невідповідностей щоби громадяни, згідно фактичних своїх доходів безперешкодно отримували відповідні  допомоги та субсидії.

Особисті зустрічі з платниками податків  - одна з ефективних форм роботи податківців . Це не лише створення атмосфери довіри й порозуміння з боку фіскальної служби, але і зокрема, можливість для суб’єктів господарювання, громадянотримати з перших уст відповіді на найактуальніші питання сьогодення щодо застосування норм податкового законодавства-саме тому потрібнопостійно підтримувати двосторонній зв'язок між податківцями ігромадськістю.