Проведення семінарів у Тульчинському районі

12.09.14

Тульчинське відділення Немирівської об”єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Вінницькій області з метою своєчасного  інформування суб”єктів господарювання  про зміни у податковому законодавстві у вересні 2014  року проводить семінари на тему:

«Практичне застосування норм Податкового кодексу України та зміни запропоновані проектом Концепції реформування податкової системи»

18  вересня  2014року–  для суб”єктів господарювання – юридичних осіб усіх форм власності.Семінар проводиться за участю лектора  ВФ ДП „Сервісно-видавничого центру Міндоходів України у Вінницькій області ”.

19 вересня  2014року–  для суб”єктів господарювання – приватних підприємців

Зазначені семінари  відбудуться у актовому залі  Тульчинського відділення Немирівської об”єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Вінницькій області  ( каб.27). Початок о 10.00 год.