Щодо попередження шахрайських дій

14.07.15

Управління власної безпеки Головного управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що протягом травня-липня  2015 року на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені працівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби  України.

Так, невідомі особи з проханням надати „матеріальну допомогу” в зв’язку із перевіркою інспекції,  здійснюють дзвінки на номери телефонів, як службові, так і домашні (мобільні) суб’єктів господарювання, при цьому в більшості випадків, називаються начальниками територіальних підрозділів Головного управління ДФС у Вінницькій області.

У зв’язку із викладеним та з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Державної фіскальної служби  України, просимо суб’єктів господарювання, у разі встановлення подібних фактів, негайно повідомляти на телефон „довіри”  ((0432) 660205) управління власної безпеки Головного управління ДФС у Вінницькій області, для перевірки та вжиття необхідних заходів.

УВБ ГУ ДФС у Вінницькій області