Щодо попередження шахрайських дій

14.09.15

Щодо попередження шахрайських дій

Управління власної безпеки Головного Управління ДФС У Вінницькій області , з метою запобігання можливим фактам дискредитації підрозділів Державної фіскальної служби України інформує про те, що протягом останнього часу на території Вінницької області поновилися факти шахрайських дій від імені керівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби.

Однією із найпоширеніших схем за якою діють шахраї є наступна: невідомі особи телефонують суб»єктам підприємницької діяльності , в переважній  більшості на номери телефонів розміщені в мережі Інтернет, та представляючись працівниками територіальної податкової інспекції в категоричній формі вимагають , щоб власник або керівник підприємства зателефонував начальнику відповідної податкової інспекції на телефонний номер мобільного зв»язок , який залишає зловмисник.

Зателефонувавши за вказаним номером , суб»єкт підприємницької діяльності від іншого зловмисника, який при цьому називається керівником відповідної територіальної податкової інспекції, дізнається про те , що його підприємство нібито потрапило в список суб»єктів господарювання які найближчим часом будуть перевірені податковою інспекцією. При цьому , псевдо керівник податкової інспекції повідомляє співрозмовнику , що за відповідну грошову «винагороду» , яку необхідно перерахувати на картковий рахунок банківської установи, вказану перевірку проводити не будуть . Для перерахунку грошових коштів шахраї надають реквізити рахунку та банківської установи.

Слід зазначити , що вказана схема не єдина яку використовують шахраї у своїх протиправних оборудках, що дискредитують як ДФС України так і окремих керівників територіальних підрозділів.

При цьому, шахраї, як правило розраховують на небажання ошуканих повідомляти правоохоронні органи про такі випадки , адже їм по суті кажучи необхідно зізнатися в своїх протиправних намірах , що буде мати як правові наслідки, так може вплинути  і на зміну стосунків з бізнес партнерами.

У разі встановлення подібних фактів , просимо повідомляти за тел..(0432) 66 02 05