Платники податків Тульчинського району поповнили бюджет понад 136,1 мільйона гривень

14.12.15

До Зведеного бюджету України від платників податків, що перебувають на обліку в  Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ  за одинадцять місяців 2015 року надійшло  понад  136 мільйонів гривень, що  на 30,5 мільйона гривень більше, ніж за відповідний період минулого року,  в т.ч. до  місцевих бюджетів надійшло коштів в сумі  майже 81 мільйон гривень,- інформує  начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталій Чуба .

Надходження з єдиного  внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який відповідально сплачують роботодавці тульчинщини,  за згадуваний період часу становлять майже  160 мільйона гривень, порівняно з минулим роком надходження зросли на 26 мільйона гривень.

«Сьогодні наше головне завдання - розуміти очікування наших платників, професійно консультувати та надавати підприємцям та громадянам Тульчинщини сучасні послуги, - підкреслив керівник тульчинських податківців,- результат такого плідного діалогу - забезпечення наповнення дохідної частини бюджету і своєчасне  фінансування важливих соціальних  програм на  місцевому рівні».