Декларування громадянами доходів

05.03.15

З 1 січня стартувала та з кожним днем набирає обертів кампанія декларування громадянами доходів, яка триватиме до 1 травня поточного року.

Уже за  два місяці цьогорічного деклараційного процесу  про свої статки податківців повідомили  134жителі  Тульчинського району . Загальна сума задекларованих доходів склала 2073 тис.грн.  Додатково надходження  до бюджету складуть  120,9тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Правом на податкову знижку скористалися  77 мешканцівТульчинщини , їм повернуто з бюджету 95,8 тис. грн.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ  нагадує, що граничний термін для платників, які зобов’язані подавати  декларацію, – 30 квітня 2015 року, для тих, які хочуть отримати податкову знижку – 31 грудня 2015 року.