Питання наповнення бюджетної казни обговорили під час чергового брифінгу у фіскальній службі Тульчинського району

15.03.16

Днями, у Тульчинському відділенні Немирівської  ОДПІ відбувся черговий брифінг за участю представників місцевих засобів масової інформації.

В цей складний для країни час, ми повинні максимально комунікувати свої зусилля для того, щоб забезпечувати стабільні надходження до бюджетів усіх рівнів. Такими словами відкрив брифінг  начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Віталій Чуба.

Підсумовуючи результати роботи по надходженню до бюджетів усіх рівнів,  зазначено, що протягом двох місяців 2016 року до зведеного бюджету зібрано податків у сумі 25 млн. грн. Темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники на 20  відсотків. Найбільші надходження складають податок на додану вартість та податок на доходи фізичних осіб.

Приємно відзначити стабільне надходження платежів до місцевих бюджетів, які спрямовуються на реалізацію соціальних програм та розвиток інфраструктури регіонів. До місцевого бюджету спрямовано  майже 15 млн.грн., в тому числі значним платежем у дохідній частині району є податок на доходи фізичних осіб, який склав  10,2 мільйони гривень. Крім того, в місцеву казну надійшло: плати за землю в сумі  1,9 млн. грн., єдиного податку –  3,3 млн. грн., екологічного податку майте 500 тис. грн. Суттєво наповнив бюджетні кошики місцевих громад і акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, сплачена сума якого склала понад   1,4мільйони гривень.

Протягом двох  місяцівпоточногороку мешканці районуспрямували до бюджету понад11 млнгрн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхуваннята більше мільйона гривень військового збору.

«Збільшення надходжень  податку на доходи   фізичних осіб та ЄСВв основному відбулося за рахунок зростання фонду оплати праці.Саме завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску жителям Тульчинщинигарантується гідне пенсійне забезпечення, право на соціальний захист у разі нещасних випадків чи професійних захворювань, безробіття та інші виплати», – зазначив начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ.

„Ще хочу наголосити, що фіскальна служба  створює максимально комфортні умови для обслуговування платників податків. Саме від наших платників залежить, як вчасно буде наповнюватись бюджетна скарбниця. А від так, налагодження партнерських стосунків між сумлінними платниками податків та органами фіскальної служби є запорукою виконання поставлених перед нами державних завдань”, - підсумував Віталій Чуба.- Сподіваюсь, що й надалі ми витримаємо набраний темп та зможемо здійснити  заплановані зміни та реформи.