Торгові точки з реалізації алкоголю знаходяться в різних містах: куди платити акциз та плату за ліцензію?

16.11.15

Торгові точки з реалізації алкоголю знаходяться в різних містах:
куди платити акциз та плату за ліцензію?

Плату за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями вносять до місцевого бюджету за місцем реалізації. Порядок плати за ліцензію передбачено постановою Кабінету міністрів України від 13.05.96 р. №493.

Тобто, коли торгівля алкогольними напоями здійснюється у різних населених пунктах, платежі за ліцензію необхідно вносити до бюджету цих населених пунктів. Така ж ситуація з акцизним податком із роздрібного продажу алкоголю, його сплачують за місцем реалізації алкогольних напоїв.

Впродовж десяти місяців 2015 року до місцевих бюджетів міста і району платниками уже сплачено понад 5 мільйона гривень акцизу.

Також необхідно нагадати, що звітувати та сплачувати  акцизний податок роздрібні торгівці повинні в податкову інспекцію за місцем знаходження їхніх торгівельних точок. Реквізити рахунків на сплату – розміщено на суб-сайті ГУ ДФС у Вінницькій області, а також із ними можна ознайомитись та отримати необхідні консультації у Центрі обслуговування платників Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ, за адресою: м. Тульчин, вул. Леніна, 53, каб.13.