Завершується кампанія декларування

27.04.16

З початку поточного року, як завжди, стартувала кампанія декларування доходів громадянами-фізичними особами, які протягом попереднього, тобто 2015 року, отримували доходи, які не були оподатковувані.

Кампанія декларування завершується  03 травня 2016 року. Тож  в останні дні, що залишилися до завершення декларування, хочеться нагадати всім громадянам міста та району про конституційний обов’язок, який передбачено 67-ю статтею Конституції України,  а саме:

«Кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни подають до контролюючого органу,  за місцем своєї податкової адреси, податкову декларацію про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому чинним законодавством».

Погодьтесь, це вагомий внесок в розвиток нашого краю, в нелегкий час світових  економічних негараздів, які, звичайно, впливають на економічний розвиток країни.

Ми впевнені, щорічне декларування доходів стане Вашим свідомим громадянським обов’язком.

Тульчинське відділення НемирівськоїОДПІ  працює  по прийому декларацій у відомому Вам режимі за адресою:  м.Тульчин, вул. М.Леонтовича,51,  Центр обслуговування платників.