28.01.15

Надходження до Зведеного бюджету від платників Тульчинщини склали 118,3млн. гривень .

Протягом 2014 року платники податків, які перебувають на обліку в Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій  області,  у порівнянні з відповідним періодом минулого року сплатили до Зведеного бюджету на 19,6 млн. грн. або на  19,85 відсотків  більше податкових платежів .

До загального фонду державного бюджету спрямовано 23,2 млн.грн.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до загального фонду державного бюджету збільшилися на 942,4тис. грн., або на  4,2 відсотка.

До місцевих бюджетів усіх рівнів  у січні-грудні  2014 року  надходження зросли на 14,1 відсотка і склади  69,7 млн. грн.

Крім того , забезпечено надходження  єдиного соціального внеску   в сумі  147,7 млн.грн.та  військового збору в сумі 2,3 млн.грн.

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області