Оголошення семінару

30.12.15

Тульчинське відділення Немирівської об”єднаної державної податкової інспекції ДФС у Вінницькій області з метою своєчасного  інформування суб”єктів господарювання  про зміни у податковому законодавстві у січні 2016 року проводить семінари на тему :

Податкові та бухгалтерські новини.

Зміни до Податкового Кодексу України з 2016 року.

Подання квартальної податкової звітності ”

20 січня 2016року(середа)–  для суб'єктів господарювання – юридичних осіб усіх форм власності.

Семінар проводиться за участю лектора  ВФ ДП „Сервісно-видавничого центру ДФС України у Вінницькій області”.

21січня  2016 року(четвер)–   для суб'єктів господарювання – приватних підприємців.

22 січня  2016 року(п'ятниця)- для неприбуткових організацій та бюджетних установ

Зазначені семінари  відбудуться у актовому залі  Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ

Головного Управління ДФС у Вінницькій області

( каб.27).