Днями, у Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ відбувся черговий брифінг за участю представників місцевих засобів масової інформації. В цей складний для країни час, ми повинні максимально комунікувати свої зусилля для того, щоб забезпечувати стабільні надходження до бюджетів усіх рівнів. Такими словами відкрив брифінг начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Чуба Віталій Володимирович. Підсумовуючи результати роботи по надходженню до бюджетів усіх рівнів, Віталієм Ч ....

Детальніше

Загальна сума кредиту, яка отримана фізичною особою - підприємцем на розрахунковий рахунок не включається до складу доходу протягом дії договору кредиту. При цьому, слід зазначити, якщо сума кредиту не повертається у визначений у договорі термін, то вона включається до складу доходів фізичної особи – підприємця та оподатковується на загальних підставах. Згідно з п.п.14.1.258 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі &n ....

Детальніше

Суб’єкт господарювання орендує нежитлове (житлове) приміщення в будівлі з автономною системою опалення (котел), яка належить іншому СГ або фізичній особі, яка не є суб’єктом господарювання. Хто є платником екологічного податку за викиди стаціонарними джерелами забруднення? Відповідно до п.240.1 ст.240 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє наступне. Відповідно до пункту 296.8 ст.296 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) платники єдиного податку мають право для отримання довідки про доходи подавати до контролюючого органу податкову декларацію за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, що не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлен ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ інформує, що Державною фіскальною службою України для однозначного тлумачення та застосування норм Закону України від 08.07.2010 №2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464) надані роз’яснення щодо: - сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) фізичними особами – підприємц ....

Детальніше

Лист ДФС від 12.09.2016 № 19714/6/99-99-12-03-03-15 Відповідно до п.п. 14.1.141 п. 14.1 ст. 14 Кодексу пальне – це нафтопродукти, скраплений газ, паливо моторне альтернативне, паливо моторне сумішеве, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, інші товари, зазначені у п.п. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 Кодексу. Згідно з п. 215.1 ст. 215 Кодексу пальне належить до підакцизних товарів. Об’єктом оподаткування акцизним податком є, зокрема, операції з реалізації ....

Детальніше

У зв’язку з прийняттям змін до законодавчих актів, а саме, з 16 липня 2016 року вступив в дію новий Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення та виключення з їх Реєстру, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року № 440, у керівників громадських організацій виникає багато запитань щодо внесення їх до Реєстру та подання податкової звітності за підсумками 2016 року. Пропонуємо до уваги відповіді на актуальні запитання, з якими зве ....

Детальніше

Внесення змін до реєстраційних даних платників податків здійснюється відповідно до вимог Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДФС України від 09.12.2011 р. №1588 (далі – Порядок обліку). Відповідно до п.9.1. розділу ІХ Порядку обліку контролюючі органи проводять внесення змін і доповнень до Єдиного банку даних юридичних осіб та Реєстру самозайнятих осіб на підставі: - інформації органів державної реєстрації; - інформації банків та інших фінан ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, у графі 3а «Сума нарахованого доходу» розрахунку за формою № 1ДФ відображають дохід, нарахований за звітний квартал фізособі з ознакою доходу, наведеною у Довіднику ознак доходів. При цьому відображення доходу у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, чи виплачені такі доходи. У разі нарахування (виплати) доходу самозайнятій особі такий дохід відображають у розрахунку за формою № 1ДФ з ознакою доходу «157& ....

Детальніше

Охочі повернути частину або весь сплачений податок на доходи з зарплатні за 2015 р. ще можуть скористатися правом на податкову знижку (далі — ПЗ), адже подати декларацію про майновий стан і доходи з цією метою можна до кінця 2016 року. Нагадаємо: цим правом може скористатися тільки фізособа — резидент України (пп. 166.4.1 Податкового кодексу України, далі — ПКУ), яка не є підприємцем (пп. 14.1.170ПКУ). Аби скористатися податковою знижкою, потрібно мати документи, які ....

Детальніше