З 1 липня електронна система автоматизованого моніторингу запрацювала в повному режимі Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що з квітня 2017 року запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (далі – СМ КОР). Додамо, що електронну систему побудовано з використанням критеріїв, виз ....

Детальніше

Фізична особа-підприємець немає найманих працівників. Здійснив оплату за послуги іншому приватному підприємцеві. Чи необхідно подавати податковий розрахунок за формою №1ДФ? Відповідно до пп. «б» п. 176.2 ст. 176 розділу IV та пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями, особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати протягом 40 календарних днів ....

Детальніше

У вітальній промові керівник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ висловив подяку всім державним службовцям, які з повною віддачею працювали та працюють на користь розвитку тульчинщини. " Державна служба – специфічна діяльність. Це робота не на державу, а на громадян цієї держави. Це непроста задача, що спрямовуєтьсяна соціально-економічний розвиток регіону та покращення рівня життя людей. Впевнений, що без тісної співпраці органів місцевого самоврядув ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ повідомляє, що 20.06.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №566 (зареєстровано у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за №752/30620) (далі – Наказ №566). Відповідно до п.201.16 ст.201 розділу V«Податок на додану вартість» Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VIіз змінами та доповненнями (далі – ПКУ) Наказом №566 затверджено Порядок роботи комісії Державної фіскаль ....

Детальніше

Пунктом 1 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI«Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон № 2464) визначено, що платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є роботодавці, зокрема, підприємства, установи та організації, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що відповідно до пункту 295.1 статті 295 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VIіз змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не б ....

Детальніше

Нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться органами фіскальної служби (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають або вручають платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Податкового кодексу України. Разом з цим на підставі статті 281 Податкового кодексу від сплати земельного податку звільняються: - інваліди першої і дру ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ, нагадує, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 р. №440 неприбутковим установам та організаціям до 1 липня 2017 року необхідно привести установчі документи у відповідність до вимог Податкового кодексу України та надати копії таких документів з заявою форми 1-РН до контролюючого органу. Житлово-будівельні кооперативи також повинні надати завірені ними копій документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію ....

Детальніше

Не можуть бути платниками єдиного податку першої-третьої груп, зокрема, платники податків, які на день подання заяви про реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин). Отже однією з умов переходу на спрощену систему оподаткування (до 1-3 груп єдиного податку) є відсутність у юридичної особи чи фізичної особи-підприємця податкового боргу на день подання до фіскально ....

Детальніше

Днями у Тульчинському відділенні Немирівької ОДПІ проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Податкові сервіси ДФС України. Електронна звітність». Головний державний інспектор Аліна Чорноморець відповідає на запитання громадян. Яку інформацію можна отримати завдяки електронним сервісам? У теперішній час платники податків мають змогу скористатися такими сервісами: -«Електронний кабінет платника податків» &mdas ....

Детальніше