Декларування доходів передбачає подання певною категорією громадян декларації про майновий стан і доходи. До зобов’язаних з подання декларації належать ті, які минулого року отримали: спадщину, подарунки, доходи від продажу транспорту, квартир, будинків та іншого рухомого чи нерухомого майна або, якщо надавали їх в оренду, самозайняті особи - це орендарі ставків , паїв. Також подати декларацію необхідно, якщо мало місце отримання іноземних доходів, доходів, отриманих від надання репе ....

Детальніше

У минулому році отримав у подарунок від рідного брата автомобіль. Чи необхідно подавати декларацію про майновий стан і доходи? Законом України від 23 лютого 2017 року №1910 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» внесено зміни до статті 174 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями. Так, з 1 січня 2017 року звільняється від обкладання податком на доходи фізичних осіб та військовим збором ва ....

Детальніше

Чи сплачує авансові внески з податку на прибуток платник єдиного податку при виплаті дивідендів? Відповідно до ст. 57 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) у разі прийняття рішення щодо виплати дивідендів платник податку на прибуток - емітент корпоративних прав, на які нараховуються дивіденди, проводить зазначені виплати власнику таких корпоративних прав незалежно від того, чи є оподатковуваний прибуток, розрахований за ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ звертає увагу на те, що з 1 січня 2018 рокуд екларація про майновий стан і доходи (далі – Декларація) подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859». Слід зазначити, що в оновленій Декларації з’явились нові позиції, які мають особливості заповнення. Так, у рядку 8 Декларації у ко ....

Детальніше

У якій сумі не оподатковується вартість путівок, що надаються роботодавцем? До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його членів сім’ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем — платником податку на прибуток підприємств безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижк ....

Детальніше

Нещодавно в Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ відбувся «круглий стіл» з платниками податків за участю заступника начальника інспекції Віталія Чуби. Кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017року стала основною темою проведеного заходу. Очільник податкової служби району звернув увагу присутніх, що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня поточного року, а також закликав всіх сумлінно виконати свій громадянський обов’язок ....

Детальніше

Нещодавно в Тульчинському відділенні Немирівської ОДПІ відбувся «круглий стіл» з платниками податків за участю заступника начальника інспекції Віталія Чуби. Кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017року стала основною темою проведеного заходу. Очільник податкової служби району звернув увагу присутніх, що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня поточного року, а також закликав всіх сумлінно виконати свій громадянський обов’язок ....

Детальніше

Якщо новостворений платник подав заяву про обрання спрощеної системи оподаткування першої або другої групи до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, то податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому особу зареєстровано платником єдиного податку. У разі подання заяви про обрання спрощеної системи оподаткування третьої групи (без ПДВ) протягом 10 календарних днів з дня державної реєстрації податковий (звітний) період почи ....

Детальніше

З метою реалізації норм пункту 201.16 статті 201 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» від 07.12.2017 № 2245-VIII повідомляємо про проведення технологічних та регламентних робіт в автоматизованих системах ДФС, у зв’язку з чим о 23 годині 00 хвилин 20 березня 2018 року тимчасово буде припинено роботу Єдиного реєстру податкових накладних та деяких ....

Детальніше

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує платникам податків, які обрали спрощену систему оподаткування, про дію Закону України від 21.12.2016 року № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Зокрема, абзац 8 пп.292.2.3 статті 292 ПКУ містить норму щодо неможливості перебування на спрощеній системі оподаткування тих платників, які на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів мають податковий ....

Детальніше