В Нестерварці відбувся схід громадян

03.03.16

На сході громадян в с.Нестерварка прийняли участь голова районної ради Авраменко О.П., сільський голова Баленко.О.В.

На порядок денний було винесено питання:

1. Звіт  сільського голови Баленко О. В.  «Про діяльність  сільської ради за звітний період».

2.  Про  хід виконання програми соціально-економічного розвитку  територіальної громади за 2015 рік та про програму розвитку територіальної громади на 2016 рік.

/Доповідає : сільський голова  Баленко О. В../

3.Громадське обговорення питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

/Доповідає : сільський голова  Баленко О. В../

4. Звіт  дільничного інспектора про роботу щодо охорони правопорядку    та недопущення росту злочинності на  території Кинашівської     сільської  ради.

/Доповідає :  дільничний  інспектор   /

5. Звіти  депутатів всіх рівнів про проведену роботу за  звітний період.

/ Доповідають:   депутати всіх рівнів /

6. Звіти керівників підприємств, установ, організацій, розташованих  на  території  сільської  ради.

/ Доповідають:   керівники  установ, організацій /

7.Різне.