Влада прагне співпрацювати з бізнесом

06.06.14

Влада прагне співпрацювати з бізнесом

Втілення в життя ідеології відкритості, довіри й партнерства у стосунках між платниками податків та представниками державних органів влади – один із головних напрямків роботи сьогодення. Такою була  мета зустрічі , яка відбулася сьогодні в залі засідань Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ  .

За « круглим столом»  зібралися голова Тульчинської РДА Галина Роcпутна, заступник начальника - начальник Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ Лілія Пастушенко , начальник управління Пенсійного фонду у Тульчинському районі Алла  Мельник  , начальник районного центру зайнятості Лідія Малюта та представники різних сфер бізнесу .

Галина Роспутна  підкреслила, що бізнесові та владні кола району завжди були партнерами у справі зміцнення економічної стабільності району та держави в цілому.

-  Взаєморозуміння та співпраця є головними принципами нашої роботи сьогодні. Підтвердженням цьому є і наша сьогоднішня зустріч. Як показує досвід це позитивно впливає, як на розвиток бізнесу, так і на рівень надходжень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів . Серед пріоритетних завдань влади – створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу в нашому районі, а це - робочі місця та наповнення районного бюджету.

За словами Лілії Пастушенко  податкове відомство завжди відкрите до конструктивного діалогу.  Однією з таких важливих ініціатив відомства є механізм податкового компромісу, можливість застосування якого прописано в законопроекті направленому Урядом до Парламенту для його реєстрації та спрямування для подальшого опрацювання у профільному комітеті Верховної Ради України.

Учасників заходу цікавили законодавчі нововведення , спрямовані на удосконалення норм оподаткування, працевлаштування та пенсійного забезпечення,  а також переваги запровадження нових сервісів для платників в усіх державних структурах.

В ході  зустрічі було окреслено шляхи подальшої співпраці органів місцевої влади , податкової служби, пенсійного фонду, центру зайнятості , підприємницьких структур та громадських організацій в напрямку виконання завдань щодо забезпечення надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов ведення бізнесу, розвитку підприємництва в регіоні , легалізацією виплати заробітної плати, тощо.

Такі зустрічі  з представниками бізнесу і громадськості – це та форма спілкування, яка забезпечує зворотний зв’язок  між владою і бізнесом, дає можливість попередити проблемні питання, вислухати пропозиції, почути один одного та з’ясувати формат співробітництва.