Тульчин спортивний

06.01.17

Тульчинська волейбольна команда 04 січня у смт. Ямпіль прийняла участь у турнірі пам’яті спортсмена Михайла Шарко.

В наполегливій боротьбі наші волейболісти зайняли 111 місце. Переможцем турніру стала команда з Крижополя, а господарі турніру зайняли 11 місце.

Почесною грамотою – кращий нападник турніру нагороджено нашого земляка  Кутасевича Олександра.

За нашу команду виступили:

Мирончук Олександр (капітан),

Кутасевич Олександр,

Форись Анатолій,

Мошняга Валентин,

Харламов Олексій,

Копайгора Сергій,

Приймак Генадій.

08.01.2017.

В смт.Тростянець відбудеться стиковий матч обласного волейбольного турніру між волейбольними  командами м.Тульчина  та м.Бершаді, які  в своїх підгрупах набрали однакову кількість очок. Переможець матчу вийде до наступного етапу турніру.

08.01.2017  в м.Тульчині відбудеться  обласний  турнір з футзалу  серед  ветеранів (40+) памяті  І.Галішевського.

Учасники  турніру.

Фк «Ювілейний»  м. Тульчин

Фк «Брацлав»  смт.Брацлав

Фк «Колос»  смт.Піщанка

Фк «Будівельник»  смт. Іллінці

Фк «Колос»  смт. Чернівці

Фк «Меліоратор»  м.Тульчин.

Змагання  відбудуться  в  спорткомплексі  Тульчинської районної  ДЮСШ.

Початок  о 10 год.

Голова РО ВВФСТ «Колос»                               Лазарук М.Я.