У Михайлівці урочисто відкрили водогін

11.07.16

7 липня 2016року в селі Михайлівка відбулося свято по відкриттю водогону протяжністю 15,7км.  Який збудований за підтримки швейцарсько-українського проекту «DESPRO» Фінансування проекту здійснено спільно  коштами  жителів села Михайлівка. Михайлівської сільської ради, Тульчинської районної ради, Вінницької обласної ради, птахофабрики «Вінницький бройлер» та проекту «DESPRO»

На  свято завітали:

1.     Заступник голови  обласної державної адміністрації Василь Михайлович  Броварник

2.     Голова  районної державної адміністрації Микола Васильович Підболячний

3.     Начальник організаційного відділу Тульчинської районної ради Віталій Володимирович Вільчинський

4.     Представник Щвейцарсько-українського проекту «DESPRO» Андрій Вікторович Кавун

5.     Директор птахофабрики «Вінницький бройлер» Ігор Васильович Лещенко

6.     Голова ФГ «Харвест» Христін Олександр Миколайович

7.     Голова попереднього скликання  Степан Семенович Олійник

Ієромонах отець Стефаній освятив джерело

Святкову концертну програму представили гурт «Водограй» м.Вінниця. «Червона калина» Тульчинське училище Культури, гості із с. Клебань та місцеві аматори під керівництвом директора сільського Будинку Культури Чагур Г.О.