Допомога малозабезпеченим хворим

09.06.15

З квітня 2014 року в місті Вінниці, по вул. Пирогова 47-А функціонує ТОВ медичний центр „Офтальмологічна клініка професора Сергієнка”.

Засновник медичного центру – доктор медичних наук, професор, президент Асоціації офтальмохірургів України Сергієнко Андрій Миколайович.

В медичному центрі працюють 22 лікаря, з них 8 лікарів вищої категорії, два професори, чотири кандидати медичних наук.

Пацієнти медичного центру мають можливість отримувати широкий спектр офтальмологічної допомоги: хірургія катаракти, лікування та хірургія відшарувань сітківки, лікування очних ускладнень цукрового діабету, хірургія глаукоми, лазерне лікування захворювань сітківки та інше лікування.

Особливістю в роботі медичного центру є проведення оперативних втручань на задньому відрізку ока (зокрема, сітківка та скловидне тіло).

Протягом першого року роботи медичного центру проведено сотні консультацій та оперативних втручань, внаслідок яких хворим відновлено зір, призупинено розвиток хвороби.

Крім цього медичний центр активно долучається до соціальних програм Вінниччини.

З метою надання допомоги малозабезпеченим хворим, за погодженням з головою Вінницької ОДА п.Коровієм В.В., визначено безкоштовний перелік оперативних втручань підвищеного рівня складності  для малозабезпечених жителів області в кількості 20 операцій на рік. В разі гострої необхідності проведення таких складних оперативних втручань, є можливість звернення до медичного центру за направленням районної лікарні.