Відбулася 37-а позачергова сесія районної ради

10.10.15
9 жовтня 2015 року в м. Тульчині відбулась 37 позачергова сесія районної ради 6 скликання під головуванням голови районної ради Олексія Авраменка, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, сільських, селищних, міського голів, начальників управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівників підприємств, установ і організацій району, представників громадськості та місцевих ЗМІ. Всі присутні на сесії вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України та мирних жителів у зоні проведення АТО.

Депутати розглянули 12 питань порядку денного, зокрема:

- Про роботу голови районної ради 6 скликання (доповідав голова районної ради Олексій Авраменко);

Про програму безоплатної правової допомоги населенню Тульчинського району на 2015-2017 роки.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року.

Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

Про призначення редактора КП «Редакція Тульчинського радіомовлення».

та ін.

О. Авраменко подякував депутатам за роботу протягом скликання, частину депутатів нагородив Почесними грамотами.