1 липня – День архітектури України

01.07.14

Невід’ємною складовою цивілізації, зовнішньою ознакою розбудови нашої держави є архітектура, вона концентрує в собі найсучасніші досягнення і наукові розробки галузі. Архітектори своєю працею закладають надійну базу розвитку агропромислового комплексу, житлового та промислового будівництва. Від вашої творчої праці залежить вигляд наших сіл, селищ, міст, їх вулиць і площ, скверів і парків, а в кінцевому результаті настрій і комфорт переважної більшості жителів.
Впевнені, що своєю наполегливою працею і вмінням ви і надалі будете вносити вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району, відновлення і примноження архітектурних традицій багатьох поколінь.
З нагоди професійного свята зичимо вам і вашим рідним міцного здоров’я, добра і щастя, сімейного тепла і злагоди, успіхів у праці заради поліпшення добробуту всіх громадян незалежної України.

Голова районної ради                     Олексій Авраменко

Голова районної державної