Декларуючи свої доходи та сплачуючи податки, громадяни роблять свій індивідуальний внесок у добробут України

10.04.14

Саме цю думку податківці  Тульчинщини намагаються донести до мешканців міста та району з самого початку  деклараційної кампанії .

Для того, щоб інформативно охопити якомога більшу кількість громадян  та нагадати людям про їх обов’язок   сьогодні  працівниками  центру обслуговування платників  в рамках кампанії  була організована інформаційно-агітаційна акція під гаслом «Я декларую свої доходи тобі, Україно!»

Акція  проведена з метою інформування відвідувачів про умови декларування доходів та майнового стану громадян, терміни подання декларації, можливості та випадки отримання податкової знижки.

В ході акції податківці   вручали громадянам яскраві пам’ятки та листівки на деклараційну тематику, в яких роз’яснювались основні моменти, на які слід звернути увагу майбутнім декларантам.

Взагалі, проведений захід  вкотре дозволив впевнитися, що застосовуючи креативні методи у роботі податкового просвітництва, досягається більший ефект та кращий результат. А звертаючи увагу громадськості на особливо значимі державні справи, отримуємо налаштування українців на позитивне ставлення до добровільної сплати податків.

Інформаційно-комунікаційний сектор                                                                         Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ