10 сесія районної ради

12.01.17

12 січня 2017 року  під головуванням голови районної ради Авраменка О.П. відбулось засідання 10 позачергової сесії районної ради 7 скликання. На початку засідання голова ради привітав новообраних голів Тульчинської та Шпиківської об’єднаних громад – Весняного В.М. та Криська  М.М. побажавши їм плідної праці на благо розвитку  територіальних громад.

В роботі позачергової сесії районної ради взяв участь та виступив голова районної державної адміністрації Підболячний М.В.

До порядку денного позачергової сесії  внесено 8 проектів рішень, які було підтримано депутатами районної ради, зокрема:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

3. Про розподіл коштів вільного залишку районного бюджету.

4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

5. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

6. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

7. Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання від 26 листопада 2015 року № 3 «Про склад постійних комісій».

8. Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання від 26 листопада 2015 року № 4 «Про утворення президії районної ради».