Засідання постійних комісій районної ради

12.07.18

12 липня 2018 року відбулись засідання постійних комісій районної ради. В роботі комісій взяв участь голова районної ради О.П.Авраменко.

До порядку денного  постійних комісій внесено  ряд проектів рішень,  зокрема:

1. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Квасніцького Віктора Володимировича для ведення особистого селянського господарства на території Тарасівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 2,0000 га.
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Подоляка Олександра Анатолійовича для ведення особистого селянського господарства на території Бортницької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 2,0000 га.
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства, на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа земельної ділянки 20,0000 га.
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 18,0000 га.
  7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства, на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа земельної ділянки 18,0000 га.
  8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 6,1512 га.
  9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкигр. Хоменка Петра Дем’яновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Торківської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площа земельної ділянки 1,6276 га.
  10. Про реорганізацію комунальної установи «Тульчинська центральна районна лікарня».
  11. Про надання дозволу Тульчинській центральній районній лікарні на укладання договору оренди нежитлового приміщення.
  12. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Шпиківської селищної об’єднаної територіальної громади.
  13. Про дострокове припинення вповноважень депутата Тульчинської районної ради 7 скликання

Депутати районної ради підтримали проекти рішень постійних комісій та рекомендували на розгляд  24 позачергової сесії районної ради.