Подорож до країни книги

13.04.16

Подорож до країни книги

Сьогоднішній день не тільки добрий і сонячний , він ще й святковий і урочистий для моїх «особливих діток». Їхні обличчя просто випромінювали гарний настрій та позитивні емоції.Адже цієї зустрічі діти , які є членами Тульчинської районної  громадської організації  «Промінь надії» та  відвідують відділення соціально-психологічної реабілітації Територіального центру   чекали з нетерпінням і по-особливому готувались.

Кожен з них уперше в своєму житті мав змогу відвідати районну бібліотеку для дітей і поринути у атмосферу книжкового життя . З самого ранку особливих гостей чекали завідуюча бібліотекою Віра Вігуржинська  із своїми співробітниками , які з радістю познайомили дітей  із таємничим життям книжок у «апельсиновому»  будиночку.

У бібліотеці спілкування з книгою безмежне, тут панує світ казок, пригод та фантастики, світ нових знань.   Сторінки книги  розповідають про історію нашої держави, про життя народів різних країн, про видатних учених , спортсменів та  мандрівників, про зірки на небі і далекі планети, рослини і тварини, які оточують нас…

Пізнавальною та змістовною була подорож до країни книги. Без сумніву, всім дітям запам’ятались цікаві розповіді працівників бібліотеки про історію виникнення ляльки – мотанки , про конкурси і  заходи, які проводяться  для дітей та молоді нашого міста.

Ритм життя сучасних людей настільки стрімкий, що інколи буває важко знайти вільний для отоюючих , особливо для тих хто дійсно потребує допомоги та уваги . Щирі слова подяки висловлюємо Вігуржинській Вірі та в її  особі усім працівникам районної бібліотеки  за подароване свято та чудовий день.

По відношенню до дітей з інвалідністю не є принципово важливо навчати їх основам наук, таких як письмо, читання, математичний розвиток. На погляд батьків, більш доцільною є робота з формування у них соціального досвіду, який дозволить їм хоча б частково адаптуватись до умов суспільного середовища. Цей соціальний досвід вимагає особливих, різноманітних умов виховання, які будуть сприяти залученню таких дітей в оточуючий їх світ людей, речей, дій та багатьох інших явищ життя.

Наталія Воротнюк
                                        Голова Тульчинської районної громадської