Дорогі земляки, шановні друзі!

14.04.17
Від імені ра­й­де­ржадміністрації та районної ради сер­дечно ві­та­ємо всіх зі світлим Христовим Вос­к­ре­сінням - свя­том, яке символізує жит­тєву силу, зна­ходить глибокий відгук у наших ду­шах.
Великдень має особливе духовне значення, оскільки уо­­со­блює в собі віру, надію, любов, тер­пи­мість  і добро, він дарує кожному нагоду зробити крок на­зустріч бли­жньому, подати один одному руку взаємо­ро­зу­міння для до­брих справ в ім'я майбутнього Укра­ї­ни. Адже ви­сока мо­ра­ль - найчистіша зброя при до­ся­г­не­н­ні осо­би­с­тої чи сус­пі­льно вагомої мети. Ми захистимо свою Батьківщину!
Нехай життєдайний Великдень наповнить радістю наші се­рця і душі, зміцнить нас у любові і злагоді, примножить до­бробут наших родин, додасть усім сили і снаги у вірному служінні Вітчизні, особливо в часи суворих випробувань. Миру, щастя, доброго здоров'я, достатку і взаєморозуміння вам і вашим сім'ям, радості, мудрості, рішучості у подоланні негараздів і небезпек. Христос Воскрес! Воі­с­тину Воскрес!

Голова райдержадміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко