14 жовтня – День Українського козацтва

13.10.14

 

Шановні тульчинці, дорогі земляки!
Від імені районної державної адміністрації, районної ради вітаємо всіх жителів району з державним святом – Днем Українського козацтва.
В історії України козацтво відіграло надзвичайно важливу роль як потужна військова, суспільно-політична, соціально-економічна сила. Козацький устрій фактично заклав основи вітчизняного самоврядування, суспільної демократії, сприяв розвитку національної культури і освіти, торговельно-господарських зв’язків з сусідніми народами. Не випадково проект першої вітчизняної Конституції 1710 року також виник у козацькому середовищі. Наша подільська земля, прославлена Максимом Кривоносом, Данилом Нечаєм, Іваном Богуном, щорічно вшановує козацьку звитягу в день свята Покрови Пречистої Богородиці.
Шановні друзі! Будьмо достойними духовними спадкоємцями наших славетних козацьких традицій, героїчних сторінок історії, примножуймо славу наших легендарних предків у тривожні часи зовнішніх та внутрішніх загроз. З нагоди свята бажаємо всім жителям району козацького здоров’я, мирного неба, щастя і добробуту, трудових звершень на благо незалежної України.
 
Голова районної державної                                 Голова районної
адміністрації                                                           ради
                        Галина Роспутна                                 Олексій Авраменко
 

Вернуться

Повернутись