15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14.02.15

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення в державі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а також 26-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з території Демократичної Республіки Афганістан.
Ви гідно виконували військовий обов’язок у різних країнах світу. Не всім судилося повернутись з далеких чужих країв. Особливо це стосується таких жорстоких випробувань, як Афганістан. З березня 2014 року неоголошена війна підступно завітала на Україну. На захист Батьківщини добровільно стали сотні українських «афганців» та інших досвідчених військових фахівців, вірні своєму громадянському обов’язку. Слава героям – патріотам України!
Зичимо вам, дорогі учасники бойових дій на території інших держав, міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла і мирного неба над незалежною Україною!

голова районної державної                                   голова районної
адміністрації                                                          ради
            Микола Підболячний                                           Олексій Авраменко