На Вінницькій митниці Міндоходів надають 15 видів адміністративних послуг

17.04.14

Відтак впродовж березня поточного року клієнти Вінницької митниці отримали 32 адміністративні послуги. З них 14 – видача свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами; 16 – щодо продовження строку дії свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами; по 1 – щодо переоформлення дозволу на відкриття та експлуатацію складу тимчасового зберігання та щодо    анулювання дозволу на відкриття та експлуатацію складу тимчасового зберігання.

Нагадаємо, з порядком отримання адміністративних послуг, які можна отримати на Вінницькій митниці Міндоходів, та повним їх переліком можна ознайомитись на суб-сайті Головного управління Міндоходів у Вінницькій області офіційного веб-порталу Міндоходів за посиланням http://vin.minrd.gov.ua/okremi-storinki/mitni-punkti/131960.html, Аналогічна інформація є і на інформаційних стендах в адмінприміщенні митниці та на митних постах,.

Головне управління Міндоходів у Вінницькій області