Про результати Першого етапу конкурсу дитячої творчості „Очима дитини про бюджет країни”

17.04.14

Днями в Тульчинському  відділенні Немирівської ОДПІ підведено підсумки Першого етапу конкурсу дитячої творчості “Очима дитини про бюджет країни" . В конкурсі прийняли участь  40 учнів  із  шкіл району.  На розгляд  журі було представлено 39 живописних малюнків  та 2 твори комп’ютерної графіки , у яких діти відобразили роль і місце податків у житті суспільства, держави і окремих категорій громадян .

У віковій категорії  «діти 9-11 років»  І місце  зайняв малюнок  учениці  4  класу  Богданівської    ЗШ  І –ІІІ ст.  Безп’ятчук  Анастасії, а у віковій категорії «діти 12-15 років»   І місце  розділили між собою роботи учениці 8 класу  Клебанської    ЗШ  І –ІІІ ст. Вавілової Анастасії та  учениці 7 класу  Кирнасівської    ЗШ  І –ІІІ ст. Олійник Каріни.

Вперше на конкурс були представлені два твори  комп’ютерної графіки  автором і переможцем яких став  учень 6-Б класу Тульчинської    ЗШ  І –ІІІ ст. – гімназії № 3 Гавришко Кирил.  Всі переможці районного етапу конкурсу відзначені подяками.

Керівництво Тульчинського  відділення Немирівської ОДПІ  щиро вдячне районному відділу освіти за вагомий внесок  у вихованні та формуванні свідомого ставлення до сплати податків дітей та молоді шкільного віку.