Засідання 28 сесії районної ради

20.12.18

20 грудня 2018 року під головуванням заступника голови районної ради Н.Григорьєвої відбулось засідання 28 сесії районної ради. В роботі сесії брали участь депутат обласної Ради А. Мельник, заступник голови районної державної адміністрації В.Шклярук, голови сільських, селищних, міської рад, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів та служб районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району.

До порядку денного 28 сесії районної ради було внесено та підтримано 21 проект рішення. Зокрема по питанню про роботу за звітній період доповіла заступник голови районної ради Н.Григорьєва. В обговоренні даного питання брали участь Марцинюк В.Г. – голова постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та Чорна О.Д.  – Копіївський сільський голова. В обговоренні звіту також взяв участь депутат обласної Ради А.Мельник. Депутати підтримали звіт заступника голови районної ради про роботу за звітній період, а також  затвердили план роботи районної ради 7 скликання на 2019 рік.

Депутатами також було проголосовано за Програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району  та районний бюджет на 2019 рік.

28 сесією районної ради було затверджено ряд районних програм, зокрема:

- Про Комплексну районну програму виконання Тульчинською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Тульчинською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Тульчинського району на 2019-2020 роки;

- Про районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України, мобілізації населення та зміцнення територіальної оборони на період з 2019 по 2021 роки;

- Про Програму забезпечення поінформованості населення, розвитку ефірного інформаційного простору у Тульчинському районі та покращення матеріально-технічного забезпечення КП „Редакція Тульчинського радіомовлення” на 2019 - 2020 роки.

- Про районну програму надання шефської допомоги військовій частині А1424 Повітряних Сил Збройних Сил України на 2019 рік.

Депутати районної ради також розглянули питання про призначення директора комунальної установи «Тульчинський районний інклюзивно - ресурсний центр», який очолить С.Боєва та інш.