24 серпня день незалежності України

22.08.14
Шановні тульчинці, дорогі друзі, співвітчизники!
 
Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх жителів району із знаменною державною датою – 23-ю річницею незалежності України.
24 серпня 1991 року почався відлік нової української історії. За цей відносно короткий відрізок часу наша держава пройшла складний шлях суспільної розбудови, становлення і зміцнення нової демократичної України, пошуку економічної моделі розвитку. Вагома частка в процесах державотворення, примноження промислового і сільськогосподарського потенціалу по праву належить всім трудівникам району.
Але несподівано настав час для збройного захисту нашої державної незалежності та суверенітету. Сьогодні завдання кожного з нас – довести, що суспільна злагода, патріотизм і громадянська мужність – реальні, а демократія і цілісність держави – непорушні.
В День незалежності України зичимо усім міцного здоров’я, витримки, професійної майстерності, успіхів на всіх ділянках роботи, захисникам Вітчизни – сил і перемог, ветеранам війни і праці – щасливого довголіття і благополуччя, молоді – оптимізму і наснаги. Нехай свято Незалежності принесе подальшу консолідацію суспільства, додасть нам всім енергії і результативності у системній боротьбі за світле майбуття України.
З нагоди свята бажаємо кожній родині Тульчинщини добробуту, миру, злагоди, добра і любові!
 
Голова райдержадміністрації                   Голова районної ради
Галина Роспутна                                              Олексій Авраменко
Повернутись