Конференція колосовців

22.12.18

Конференція   колосовців.

20 грудня 2018 року в м. Вінниці відбулася конференція Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» за участю голів районних організацій.

На конференції були розглянуті питання діяльності організації у 2018 році, затверджено Календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2019 рік та інші питання. Широко обговорювалось питання діяльності організацій в умовах децентралізації влади та налагодження співпраці з об’єднаними територіальними громадами, підприємствами, установами та організаціями.

Прийнято відповідні документи виходячи із основного завдання товариства – сприяння організації та проведення фізкультурно – оздоровчої та спортивно – масової роботи серед широких верств населення.

АНОНС.

СВЯТО     ВОЛЕЙБОЛУ.

23 грудня 2018 року відбудеться 35-й традиційний районний волейбольний турнір на приз Героя Радянського Союзу М.Д.Кучерявого.

До участі в турнірі подали заявки 8 команд нашого району.

Відповідно до рішення організаційного комітету (шляхом «сліпого жеребу» ) команди розподілені на дві групи:

Група  « А»

1. с. Тиманівка