День державного прапору

23.08.16

Шановні земляки!

В переддень свята Незалежності України ми вшановуємо національні державні символи, зокрема, український прапор. В офіційному календарі 23 серпня відзначено, як День Державного Прапора України. Дозвольте привітати вас з цим чудовим святом і звернутися до керівників установ, підприємств і організацій району всіх форм власності, жителів населених пунктів району з проханням розмістити на будівлях і житлових будинках 23 і 24 серпня державні прапори України, як очевидний прояв нашої шани і поваги до державних символів, до незалежної України, її суверенітету і територіальної цілісності.

Саме цей прапор майорить сьогодні над військовими та правоохоронними підрозділами України в зоні АТО, над героями-захисниками нашої Батьківщини. Весь цивілізований світ сприймає наш прапор як символ свободи і незалежності України. Зі святом, дорогі друзі!

Голова районної                                             Голова районної
державної адміністрації                                ради