23 сесія районної ради

28.03.14

27.03.2014 року під головуванням голови районної ради – Авраменка О.П.  відбулось засідання чергової 23 сесії районної ради, до порядку денного якої внесено  31 питання.

По першому питанню «Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району та про хід виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Тульчинського району на 2010-2014 роки» із доповіддю виступив прокурор району Бондар А.В., співдоповів з даного питання виконуючий обов’язки начальника РВ УМВС України у Вінницькій області Костишен В.І., виступили Крищинецький,  Шуро-Копіївський сільські голови – Семенюк В.І. та Чернопиский В.М..  В обговоренні даного питання також взяли участь депутат районної ради -  Онищенко О.І. та голова народної ради – Марцинюк О.І. Із змінами та доповненнями депутати прийняли рішення по усіх винесених питаннях.